]
המדרסים הטובים בעולם! - גיא תירם
14972
rtl,page-template-default,page,page-id-14972,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-15951
 

המדרסים הטובים בעולם!

היציבה שלנו מתחילה בכפות הרגליים שלנו.

כפות הרגליים שלנו אמורות לשאת בנטל הגוף באופן שווה, ברגע שיש קריסה של כף הרגל, פלטפוס, אולפוס, דורבן, הלוקס ולגוס ועוד מקרים רבים, הגוף מתקשה לשמור על איזון מה שמביא אותנו לבעיות אורטופדיות וכאבים בכפות הרגליים, ברכיים, בעיות באגן בעיות בעמוד השדרה, שרירים ומפרקים.

 

כאשר מאבחנים בצורה מקצועית ומדויקת את כף הרגל והגוף ככלל, ניתן להתאים מדרס לכל אדם בצורה הטובה והנכונה ביותר.

 

מדרס מדויק המותאם אישית לצרכי הלקוח ימנע נזקים עתידיים ויקל בצורה משמעותית על כאב קיים.

 

אני מזמין אותך לבדיקה ממוחשבת מהמתקדמות בעולם ללא עלות וללא כל התחייבות. בבדיקה תראו בעצמכם את מנח כפות הרגליים שלכם ותקבלו אבחון מדויק של היציבה שלכם.

 

אין אדם שלא זקוק להתאמה אישית של מדרס אך ישנם מקרים בהם אגיד לך בפירוש שהבעיה הקיימת שלך לא נובעת מהיציבה שלך. לאחר מכן נחליט ביחד האם כדאי לך להשקיע את כספך במדרס בכדי לפתור את הבעיה או שישנם ליקויים אחרים  הגורמים לכאב שלך.

 

גיא תירם, מייסד גישת תירם ובעלים של המרכז לתרפיית ספורט ישתמש בכל ….. בכדי לתת מענה לכאב שלך. אם לא יראה לנכון שהוא יכול לעזור לך, יפנה אותך לגורם המתאים.

אילו סוגי מדרסים יש?

  • מדרסים לעוסקים בספורט מקצועי – מותאמים במיוחד לפי ענף הספורט
  • מדרסי גבס
  • מדרסי טרמו כפול – מתאים לקריסה חזקה בכף הרגל.
  • מדרס מסיבי קרבון – לנעלים צרות, נעלי עבודה ונעלי עקב.
  • מדרסים מותאמים לילדים
  • מדרסים העשויים מחומר ויסקו המסייעים למגוון של פתולוגיות כגון סכרת, דורבן ועוד.